O Firmie

AQUA-RUR rozpoczęła swoją działalność w 2003 r na terenie Konina. W krótkim czasie zdobyliśmy ugruntowaną pozycję jako solidny dostawca produktów KACZMAREK.

Pierwszy skład fabryczny polskiego Producenta systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych KACZMAREK otworzyliśmy w 2003 roku na terenie Konina. W ciągu pięciu kolejnych lat dzięki rzetelnej obsłudze firma AQUA RUR zdobyła grono stałych Klientów. To dodało nam skrzydeł i w 2008 roku pozwoliło otworzyć drugi skład fabryczny w Poznaniu – firmę AQUA-RUR PLUS.Kısa Masallar Çocuk Masalları

W swojej ofercie posiadamy: system kanalizacji zewnętrznej z PVC-U oraz K2-KAN z PP, system kanalizacji wewnętrznej z PP HT, systemy drenarskie, rury PE PE 100-RC, studnie kanalizacyjne, drenaż K2-Kan SN8, system rynnowy KAROLINA, system podsufitowy z PVC-U.

Obecnie obie firmy są w stanie zapewnić kompleksową obsługę towarów na inwestycje budowlane. Wciąż rozszerzamy oferowany asortyment. Możecie Państwo u Nas zakupić towary takich producentów jak:

  • Mea – odwodnienia liniowe, wycieraczki, doświetlacze piwniczne
  • Sigma-Li – systemy: zgrzewany PP i PEX,
  • Kessel – wpusty dachowe i podłogowe,odwodnienia liniowe, separatory, klapy zwrotne, odpływy ścienne, przepompownie
  • Techneau - przydomowe oczyszczalnie drenażowe, przepompownie, separatory
  • KARMAT – zasuwy burzowe i końcowe, studzienki rozsączające,
  • Uponor - systemy ogrzewania

Co Nas wyróżnia:

Nieustanne dążenie do podnoszenia poziomu obsługi odbiorców - od zamówienia do dostawy - jest naszym priorytetem. Elastyczność oferowanych cen to jedna z cech, która sprawia, że nieustannie zwiększamy swoją konkurencyjność. Ponadto polecamy: szamba, taśmy oznaczeniowe, kształtki skręcane i elektrooporowe do rur PE, włazy i wpusty żeliwne, armaturę wodociągową, zawory, uchwyty stalowe do rur, geowłókniny.

W Naszym składzie znajdą Państwo